Пілатес

«Здоров’я – перша складова щастя. В ідеалі наші м’язи повинні підкорятися нашій волі» – говорив Джозеф Пілатес – тренер, який ще 1920 року розробив комплекс вправ для травмованих спортсменів.

Що таке пілатес?

Зараз серед різноманітності видів занять фізичними навантаженнями важливо розуміти конкретику та напрямок кожного з них.

Пілатес – це контроль!

Контроль дихання, роботи м’язів, самопочуття, координації та балансу. Розвинути тіло так, щоб воно функціонувало гармонійно, мати фізичний тонус, натхнення і легкість… Ось що таке пілатес!

Унікальність
На сьогодні – це єдиний вид фітнесу, який дозволяє послідовно опрацювати усі групи м’язів.
Багато вправ спрямовано розвиток чогось конкретного.
І нерідко буває, що, зміцнюючи одну групу м’язів, інші залишаються поза увагою. Так виходить дисбаланс. А, щоб тіло утримувати у рівновазі, необхідний спеціальний спосіб фізичного тренінгу. Таким є пілатес.

Пілатес не виснажує і вимагає великої кількості повторів на знос. Тут головне якість. Вміння повністю сконцентруватись на виконанні конкретної вправи.

Користь пілатесу для організму

Через 2-3 тижні регулярних тренувань ви можете отримати:

  • підвищення гнучкості та рухливості суглобів
  • поліпшення постави
  • зміцнення м’язового корсету всього тіла
  • нормалізація роботи серцево-судинної системи
  • збільшення працездатності
  • підвищення опірності організму до інфекцій та багато іншого

Пілатес – це об’ємна, глибока та комплексна методика зі своєю історією та філософією.
Якщо ви хочете позбутися болю та напруженості в тілі, збільшити приплив енергії, нормалізувати сон і оздоровитися в цілому – тоді цей вид занять точно для вас!