Англійська I Love English

Розвивати навичку говоріння англійською треба з дитинства, але робити це треба правильно, інакше можна відбити у дитини бажання вивчати мову. Система навчання англійської “I love English” Валерії Мещерякової передбачає побудову уроків в ігровій формі, завдяки чому вивчення мови відбувається природним шляхом. В основу методики закладено принцип – “Заняття повинні приносити задоволення дітям!”

Система навчання поділена на рівні та адаптована під певний вік:

  • для 3-6 років – “I can sing”
  • для 6-9 років – “I can speak”
  • для дітей старше – “I can read”, “I can write”, “I can analyse”

Як відбуваються заняття на рівні “I can speak”?

На другому рівні діти повністю занурюються у мову. На уроках не використовується рідна мова. Уроки спрямовані на те, щоб дитина могла легко спілкуватися з учителем та однолітками англійською та висловлювати свої думки. Зникає психологічний бар’єр почати говорити. Заняття триває 45 хвилин. Щоб збільшити мотивацію дитини до навчання Валерією Мещеряковою, розроблено цілу систему заохочення.

Хто викладає уроки?

Заняття проводять виключно сертифіковані вчителі, які пройшли тренінги Методичного центру В. Мещерякової. Без знань методики викладання вчитель не зможе досягти високого результату.

Чому потрібно регулярно виконувати домашнє завдання?

На уроці діти отримують лише 20-30% знань, все інше дитина має освоювати з аудіозаписів. Систематичне прослуховування аудіо не тільки покращує навичку прослуховування, а й занурює дитину в середу. Він може і не знати всіх слів, які чує в промові носія, але зрозуміє про що йдеться.

Чи можна розпочинати курс “I can speak”, якщо не було “I can sing”?

Так, навчання можна розпочати відразу з курсу спрямованого на говоріння, але при цьому треба щодня приділяти час для прослуховування аудіо-уроків, щоб розвинути вміння розуміти англійську мову на слух.

Переваги

  • швидке та ефективне освоєння дитиною навички говоріння англійською
  • заняття приносять дитині задоволення та позитивні емоції
  • розвивається комунікабельність, самостійність

Результат після завершення курсу уроків

Словниковий запас у дітей становить близько 500 слів, активний – близько 250 слів. Вони можуть легко говорити. Вести прості діалоги. Крім того, за рік занять навчатимуться співати 30 пісеньок та римівок. Діти зможуть без труднощів дивитися мультики англійською та розуміти їх.