садик на оболони

У кожних батьків настає момент, коли необхідно прийняти дуже важливе рішення-куди віддавати свого малюка: в державний або приватний дитячий садок.
І якщо вибір йде на користь приватного-за якими критеріями визначити гідний?

Перша і найважливіша умова – індивідуальний і професійний підхід до кожної дитини. Адже саме в приватному саду в групи набирають невелику кількість діток, щоб вихователі мали можливість приділяти достатньо уваги своїм вихованцям.
Безпосередньо з цього пункту слід спокій батьків і можливість займатися своїми справами під час відвідування їх чадом дитячого садка.
Ми створюємо групи до 10 осіб. Це оптимальна кількість діток.

Одне з найважливіших наших завдань – підбір персоналу. До нього ми ставимося дуже відповідально. Крім профільної освіти і відповідного досвіду роботи, ми дивимося на особисті якості і здатність ладити з дитиною.

Авторські методики раннього розвитку забезпечать необхідний обсяг знань і умінь. А подача матеріалу в ігровій формі не змусить малюків нудьгувати або робити щось без інтересу.

Комфортна атмосфера – не менш важливий момент. Діткам необхідно перебувати серед своїх однолітків і мати спільні інтереси. Так вони швидше навчаться комунікувати, взаємодіяти один з одним і переймати навички.

У наш дитячий садок на Оболоні ми набираємо діток від 1,5 років і до випуску в школу.
Так само при вступі в наш садок на Оболоні батьки можуть скористатися пробним днем. Вартість такого дня – 200 грн.
Ви зможете відстежити враження дитини про перебування у нас в гостях. Адже ніякі умови не зможуть вплинути на особистий вибір кожного маленького чоловічка.

Ми створюємо такі умови, щоб ваш малюк мінімально відчув тяжкість розставання і адаптації до нового етапу в житті.

Якщо ви не знаєте, як привчити малюка до горщика, навчити тримати ложку і їсти, ми з радістю Вам допоможемо. До 2 -2.5 років наші вихованці самостійно одягаються, роздягаються, складають речі у встановлене місце, стежать за акуратністю і чистотою під час ігор і прийнятті їжі. Дітки взаємодіють між собою з нашими підказками і, непомітно для себе, стають самостійними.

У нашому розпорядженні великий запас розвиваючих ігор, які закуповуються за рекомендацією дитячих психологів і педагогів. І вже відповідно до вікових категорій ми забезпечуємо раніше розвиток малюків.

Кожен наш проект створений з трепетом і любов’ю. Адже ми-батьки. І знаємо, на скільки важливо дати діткам все найкраще. Приватний дитячий садок створювався для своїх малюків, саме тому ми гарантуємо турботу, увагу, безпеку і розвиток дітей гідного рівня.

Share this: