Latina Dance

о

САЛЬСА, МЕРЕНГЕ, РЕГГЕТОН, БАЧАТА

Якщо при цих словах вам хочеться зробити музику голосніше і поринути у світ танцю, тоді вам точно до нас!

У нашому центрі з’явився новий простір для розвитку сім’ї в стилі Latino.
Тут ви зможете навчитися володіти власним тілом, рухатися в такт запальних латиноамериканських ритмів, розвинути пластику та граціозність.

Тільки у нас ви зможете відводити малюків на заняття, тренування чи залишати в ігровій зоні та весь цей час присвячувати танцям!

Все, що потрібно для комфортних занять – просторе приміщення, індивідуальний підхід та професійні викладачі. І все це ми з радістю надаємо вам.

Латиноамериканські танці зараз дуже популярні. Якщо у вас не було можливості здійснити мрію танцювати раніше, це зробити ніколи не пізно!

Сальса – це один із найнепередбачуваніших і найсмачніших танців.

Це танець-імпровізація. У ній кожен може самовиразитися. За допомогою сальси розвивається і гнучкість, і пластика, покращується відчуття ритму. І взагалі, це найкращий засіб для підвищення самооцінки.

Спробувавши один раз станцювати меренге, ви не забудете його ніколи!

Легкий флірт, запальні ритми та навіть легка еротика. Все це один з найпоширеніших латиноамериканських танців – меренге, в якому використовуються різні обертання, рухи стегнами і плечима, чергування ритму танцю і т.д.

А якщо вам захотілося енергійніших танців – реггетон підкорить ваші серця!

Елементи латини, хіп-хопу, денсхолла і навіть стрип-пластики в поєднанні з запальними ритмами – все це чудово відвертий і викликає реггетон!

Бачата – це романтика та ліричність у чистому вигляді!

Чуттєвий, ніжний танець викличе найнеймовірніші емоції. І у вас не виникне ніяких труднощів при освоєнні цих рухів. Адже танцювати ви будете душею, а потім тільки тілом.

Розклад

Ми надаємо:

  • простір, наповнений любов’ю
  • індивідуальний підхід
  • тільки професійні хореографи
  • зал з кондиціонером
  • душ з гарячою водою
  • невеликі группи