Уроки вокалу для дітей

Уроки вокалу для дітей: розкриємо талант вашої дитини!

Якщо ваша дитина почала виявляти інтерес до музики, часто співає або складає власні пісні, влаштовує концерти, то зараз саме час задуматися про уроки вокалу. Навчання співу – це просто веселе заняття, а й відмінний початок для музичної освіти. Це набагато легше, ніж освоєння гри на музичному інструменті, але при цьому вокал має більше переваг.

Переваги вокалу для дітей

До уроків вокалу слід ставитися передусім як до джерела радості та позитивних емоцій для свого чада, можливості проявити себе, соціалізуватися в суспільстві.

 • дитячий спів змушує мозок виконувати кілька завдань одночасно, що допомагає розвивати обсяг пам’яті. Від запам’ятовування тексту до запам’ятовування репліки, щоб почати співати, мозок вчиться справлятися з великою кількістю завдань, які він повинен виконувати одночасно
 • вокал допомагає дитині освоїти правильне дихання, завдяки чому мозок і тіло насичується киснем, поліпшується робота кровоносної системи.
  Спів може знизити розмноження бактерій у верхніх дихальних шляхах, так як потік повітря набагато краще
 • уроки вокалу допомагають зняти стрес
 • дитячий спів викликає викид ендорфінів в мозок. Для дихальної системи спів покращує грудну активність, що, в свою чергу, допомагає декільком механізмам дихання і підсилює його. Крім того, тренуються багато м’язи верхньої частини тіла
 • дитина вчиться швидко концентруватися на одному завданні
 • вокал допомагає розвинути уяву і творчі здібності дитини

Для чого потрібно займатися вокалом дітям?

 • Для полегшення процесу навчання. Дитина не тільки вчитися співати, а й вчитися чути, розрізняти інтонації вчителя. Наприклад, навчитися запам’ятовувати і відтворювати фрази з більшою точністю іноземною мовою. Через пісні діти знайомляться з граматикою мови, а також з побудовою речень і словотвором.
 • Побороти сором’язливість. Якщо вашій дитині важко проявляти емоції поза колом сім’ї, здається інтровертом або сором’язливим, або, можливо, у нього проблеми з читанням, вам також слід подумати про уроки співу, тому що це допомагає вивести його із зони комфорту, розвиваючи і розвиваючи позитивні життєві навички і здібності. Вокал дає можливість вашій дитині стати кращим оратором, читачем і комунікатором.
 • Для розвитку мови. Регулярні заняття вокалом допомагають говорити більш чітко, виразно, збільшити словниковий запас. Мова ставати виразною, поліпшується дикція. Також заняття вокалом допоможуть усунути невелике
  заїкання.
 • Для впевненості в собі. Уроки співу для дітей не просто дають музичну освіту, ці уроки допоможуть зміцнювати почуття впевненості в собі. Для дитини знання того, що він може співати, може вселити в нього почуття задоволення і гордості. Крім того, спів-це талант. Коли ваша дитина знає, що він може співати, з’являється впевненість в собі. Участь в групі з вокалу допоможе йому завести нових друзів.